ROZLOUČENÍ a přání

Vážení a milí,

za celý tým zaměstnanců MŠ Šafaříkova 9  Vám děkuji za podporu a spolupráci v letošním školním roce. Přeji Všem krásné a pohodové LÉTO! Našim budoucím školákům přejeme štěstí a odvahu na nové cestě životem. Věříme, že 1. třídu zvládnou s přehledem a jistotou, a budou stejně úžasní a skvělí, jako byli v naší mateřské škole heart.

Tímto bych se chtěla také rozloučit, protože moje 36 let trvající působení v mateřské škole končí. Nastoupila jsem zde jako začínající učitelka a nyní odcházím z postu ředitelky… Byla to pro mě úžasná životní zkušenost a jsem nesmírně vděčná, že jsem zde mohla pracovat. Díky tomu jsem poznala spoustu skvělých osobností – těch velkých i malých, našla si báječné přátele a kolegy, zažívala hodně radostí (nejvíce asi s dětmi) a někdy i strasti (ale to k životu patří).

Školka se během těch mnoha let proměňovala, přetvářela a také já jsem zde nechala kus sebe. Tak jen trošičku doufám, že na pomyslné vysvědčení bych pětku nedostala smiley.

Děkuji Vám za přízeň a přeji, ať je pro Vás tato školka i nadále „dobrým parťákem“ při rozvíjení potenciálu Vašich dětí….

 

Užijte si slunce, vody, radosti se svými dětmi a ať se Vám v životě daří!

 

Lenka Šebestíková, bývalá ředitelka MŠ Šafaříkova 9

 

Zpět na předchozí stránku

MŠ Šafaříkova Ostrava
https://www.high-endrolex.com/47