INFO prázdninový provoz - rozklikněte!

POKYNY K  PRÁZDNINOVÉMU PROVOZU - platné od pondělí 01.07.2024

 

  • Od 6.00 do 16.30 je v provozu SLUNÍČKOVÁ třída (přízemí vlevo). V době od 6.00 do 7.00 se zde děti scházejí a odpoledne od 15.30 také rozcházejí – bez ohledu na to, kde jsou zařazeny.
    Jsou ZDE zařazeny děti z této kmenové třídy, děti ze třídy MOTÝLKOVÉ a také VŠECHNY děti z jiných MŠ (naši prázdninoví hosté).
     
  • KVĚTINKOVÁ třída (1.patro vlevo) je v provozu od 7.00 do 15.30 hodin. Zde jsou zařazeny POUZE děti z této kmenové třídy.

Patříte-li mezi „HOSTY“ (z jiných MŠ) a přicházíte k nám poprvé, ZVOŇTE PROSÍM NA SLUNÍČKOVOU třídu, kde Vás pedagogové budou INFORMOVAT o provozu MŠ.

Pokud nám to počasí dovolí, budeme během prázdninového provozu trávit čas co nejvíce venku na školní zahradě – tj. nejen dopoledne, ale také v průběhu odpoledního vyzvedávání. Nezapomeňte děti vybavit vhodným oblečením - pokrývka hlavy, tenisky či sportovní sadálky, věci na převlečení do třídy (děti  bývají po pobytu venku zpocené, ušpiněné, je vhodné mít k dispozici náhradní oblečení).

UPOZORŇUJEME RODIČE, že provoz mateřské školy se může během prázdninového provozu měnit z organizačních důvodů (vše se odvíjí od aktuálního počtu docházejících dětí). Případné ZMĚNY budou vyvěšeny na nástěnce u vstupu do budovy.

Zpět na předchozí stránku

MŠ Šafaříkova Ostrava
https://www.high-endrolex.com/47